Vi gikk alle i tog i går den 17.mai. Mika liker helst at vognen er i bevegelse, så jeg tenkte at da var det like greit å gå hele toget sammen med ungene, det gjorde vi alle sammen, for mannen tenkte at det ble litt kjedelig å stå og vente på toget i et par timer mens han passet på Eskil. Så da gikk vi alle sammen. Og det var kjempefint! Rett bak oss gikk et veldig bra korps også. Vi fikk en kjempefin opplevelse ved å være med i toget. Det ble mye morsommere for Eskil også.

Det var ikke bare lett å samle barna for å ta et bilde av dem, med det gikk til slutt. Den gule bilen i bakgrunnen er vår bil.

Her er de tre jentene våre. De er så skjønne. Av en eller annen grunn føles det som om vi har flere jenter enn gutter. Kanskje fordi vi fikk jente først? Hm..

I skolegården før toget. Jeg oppdaget at J og E hadde byttet slips, derfor har Eskil et litt for langt slips her. Jeg fikk byttet slips på dem da.

Jeg hadde den fineste vogna i hele toget! Her trillet av bestemor (svigermor). Eskil hadde selvsagt med hesten i toget.

På vei tilbake til skolen fikk Eskil sitte på ryggen til storebror. Pappa triller vogna foran. Det er forresten en vogn fra før likestillingskampen, for den er altfor lav for en normalt høy mann.

Her er skolen. Dette er rett før alle kom tilbake fra et opplegg i Adventistkirken. Jeg gikk derfra litt tidligere med Mika.
Det var mat og kaker på skolen, samt de vanlige lekene som hører med på 17. mai.
Fantastisk vær var også med på å gjøre det til en kjempefin dag!
Hurra!!
Linda
Så fine! 🙂
Takk for parkering i går. Det reddet oss fra eviglange køer. 🙂
Takk! Og bare hyggelig, dere har fast parkering he ri alle år:) Det kan du hilse og si til Evensen også. Det er plass til minst 5 biler, for vi er jo ikke her:)
Takk! Dere er så snille. Skal si fra til Roger og co. 🙂
Ser ut som dere hadde en fin 17.mai -koselige bilder av ungene, flott gjeng! og for en flott vogn, den likte eg 🙂
Så koselige bilder! Så ut som ungene koste seg skikkelig ja! Er så artig å se. 🙂
Den vogna var utrolig fin!
Så fine unger og nydelig vogn også 🙂 Ser ut som dere hadde en koselig dag!